Archived Story

F. E. Burleson honor roll for 4th nine weeks

Published 2:22pm Tuesday, July 2, 2013

Second Grade

(A) – Shelby Braddock, Grant Hembree, Kealeigh Hill, Jackson Jones, Isaac Nicholson, Ty Parker, Kinley Pressley, Sarah Watson, Cayden Balch, Terra Bragwell, Brandon Gonzalez, Dylan Nay, Michelle Rios, Kennedy Sheets, Grace Betterton, John Groover, Calvin Lindsey, Jayla Milligan, Tyler Peek, Brody Boster, Kameron Gunn, Zoey Hobbs, Greyson Howard, Blaze Kizale, Janzen McBride, Lilo Shinmon

(A/B) – Josh Blankenship, Rachel Gleaves, Alexis Roberts, Felipa Velazquez, Jaxson Austin, MyKenzie Bowen, Linet Gonzalez, Koltyn Hill, Caden Long, Addie Mills, Leah Petty, Montgomery Waller, Isaiah Andrews, Stanley Foster, Maggie Lindsey, Coleman Mizell, Sophia Smitherman, Sage Smothers, Ryan Woodall, Quincey Kattes, Dillon Holladay, Eli Arnold, Cole Dellinger, Logan Faulk, Abigail Middleton, Brooklin Powell

 

Third Grade

(A) – Brantley Blaxton, Austen Green, Kaitlyn Holt, Charlie McCay, Isaac Osteen, Hunter Bazzell, Mary Elizabeth Booth, Elliott Bray, Carter Driggers, Ben Griffin, Alyssa McMinemon, Nick Pershin, Kaylee Travis, Kylee Corsbie, David McKelvy, Bryleigh Moore, Elizabeth Norris, Cade Pressley, Eli Terry, William Turner, Ethan King, Audrey Easter, Maggie Guyse, Rees Letson, Whitley Mears

(A/B) – Christa Ferryman, Aysa Foster, Mikala Orr, Dalton Wood, R.J. Gray, Taylor Gray, Sophie Herring, Larissa Preuitt, Angel Dowdy, Grayson Jones, Jennifer Soto, Ashley Arrington, Aaron Barley, Conner Bodine, Gracie Garnett, Catherine Keel, Faeryn Kennedy, Peyton Smith, Deaigo Valentin, Camryn Willingham

 

Fourth Grade

(A) – Avery Balch, Jessica Beal, Brody Dean, Ashley Dolbeer, Alex Ferryman, Luke Fitzgerald, Hudson Harden, Jacob Keers, Julya McMinemon, Payton Preuitt, Sloan Steelman, Emilee Boster, Grace Braddock, Ty Bragwell, Eleana Chaney, Jordan Coger, Garrett Dellinger, Jadon Kilpatric, Matthew Wilson, Gehrig Bolio, Lillyanna Cartee, Paisley Coffman, Mason Cox, Mackenzie Guthrie, Zack Honey, Mekkhi Kalil, Hudson Olive, Ruchi Patel, Dakota Stewart, Madison Thompson, Juanita Velazquez, Matthew Whisman, Bricen Tapscott

(A/B) – Ethan Cagle, Ashlie Cruz, Tristen Hilburn, Victoria Starr, Cynthia White, Madison Garner, Micah Hostios, Seth Lockett, Josef Osgood, Hunter Pangle, Blake Poff, Shiloh Powell, Lauryn Stovall, Avary Ward, Katie Woods, Alondra Zavala, Nick Robinson, Angel Caldwell, Elizabeth Andrews, Daniel Bolio, Madison Fourmaux, Draven Girdler, Kabe Grammer, Connor Haley, Gabby Jackson, Gigi Lunsford, Easton McAllister, Estasy Vergara, Caroline Wilson, Regan Wood

 

Fifth Grade

(A) – Spencer Bell, Andrew Bray, Braden Bullard, Macie Cagle, Larsen Murphy, Hayden Rigdon, Samantha Borglum, Kenzie Moore, Debra Smitherman, McCall Atchison, Claire Barley, Nia Brewer, Dylan Crook, Kenzie Hamlett, Cameron Hood, Payton Key, Kaliga Rice

(A/B) – Andrea Gonzalez, Matthew Leonard, Katlyn Niles, Audrey Reeder, Sydney Sandefer, Grace Sittason, Cade Wiley, Cherry Arroyo, Keara Blankenship, Kodi Burgess, Blake Curtis, Becca Faulk, Spencer Holland, Quinn Holsclaw, Ansley McCay, Triston Smith, Kenzie Barnett, Jasper Flippo, Brennen Kirby, Seth McKee, Kirk Morris, Carmen Nolden, Alexis Patterson, Lexi Smith, Josue Velazquez, Karli Wright

Editor's Picks